Studijski posjet njemačke delegacije Županijskoj komori Split

Objavljeno: 21. 10. 2019. , Ažurirano: 21. 10. 2019.

U četvrtak, 24. listopada, u 9 sati i 30 minuta HGK – Županijsku komoru Split posjetit će članovi njemačke grupacije Deutschland und Europapolitisches Bildungswerk (DEPB).

Posjet se organizira u sklopu njihovog studijskog putovanja po Hrvatskoj, a u ŽK Split će se upoznati s radom Hrvatske gospodarske komore i gospodarstvom Splitsko-dalmatinske županije. Također će im se predstaviti investicijski potencijal Županije kao i aktivnosti HGK u Splitu.

Cilj je upoznavanje s našom zemljom, domaćim gospodarstvom te posebno učincima koje je pristup Europskoj uniji imao na razvoj istog.

Izaslanstvo DEPB-a, u kojem je 25 članova, u Hrvatskoj će biti od 23. do 30. listopada, a za boravka u Splitu, uz Gospodarsku komoru, posjetit će i Grad Split te splitsko brodogradilište.

Kontakt-osoba u HGK - Županijskoj komori Split je Maja Mladineo (tel.: 021/321-134).