Jesam li financijski fit? – radionica o osobnim financijama - OTKAZANO

Objavljeno: 10. 02. 2020. , Ažurirano: 24. 02. 2020.

Pozivamo vas na radionicu o osobnim financijama Jesam li financijski fit?, koja će se održati 27. i 28. veljače u 10 sati u HGK – Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Radionicu u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Split organizira Sandra Ferenčak, autorica bloga Tetka – Jesam li financijski fit?

Radionica će se održati u četiri modula:

1. veljače – Moduli 1 i 2
  2. veljače – Moduli 3 i 4

Modul 1: Procjena financijske situacije (koliko smo financijski zdravi, koliko smo financijski pismeni, imamo li financijske ciljeve i kako ih postaviti).

Modul 2: Planiranje, štednja, potrošnja i dugovi (kamo odlazi novac, kako se riješiti dugova te kako smanjiti potrošnju ili povećati zaradu).

Modul 3: Osiguranje i investiranje (kakvo osiguranje trebamo, ključni koncepti investiranja te pregled mogućnosti investiranja).

Modul 4: 10 velikih životnih promjena (kako financijski odgovoriti na velike događaje u životu poput ženidbe, rastave, umirovljenja ili kupnje stana).

Kotizacija za sudjelovanje na seminaru iznosi 1500 kuna, a za prijave do 14. veljače kotizacija iznosi 1200 kuna. Podatke za uplatu dobit ćete na e-mail nakon prijave.

Prijaviti se možete putem obrasca u nastavku.