Međunarodni gospodarski sajam Zagorski gospodarski zbor 2019., 12. – 14. rujna

Objavljeno: 07. 06. 2019. , Ažurirano: 07. 06. 2019.

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Krapina, u suradnji s Obrtničkom komorom Krapinsko-zagorske županije, Krapinsko-zagorskom županijom, Gradom Krapina i Radijem Kaj d.o.o., organizira 27. Međunarodni gospodarski sajam Zagorski gospodarski zbor.

Najveće okupljanje i promocija gospodarstvenika u Hrvatskom zagorju održat će se u dvorani OŠ Ljudevita Gaja Krapina i na vanjskim prostorima, Šetalištu hrvatskoga narodnog preporoda i na Trgu Ljudevita Gaja, od 12. do 14. rujna. Svoje usluge i proizvode predstavit će gospodarstvenici i obrtnici iz cijele Hrvatske, ali i susjednih zemalja (Slovenije, Njemačke i dr.).

Ovogodišnja je zemlja partner Zagorskoga gospodarskog zbora Savezna Republika Njemačka - Bavarska, a županija partner jest Varaždinska županija.

Zainteresirani za sudjelovanje na ovogodišnjem sajmu svoju prijavu trebaju dostaviti najkasnije do 26. srpnja putem online prijavnice na web-stranici www.zgz.hr . Nastup je za tvrtke besplatan.