Izvor: HGK

ŽK Osijek poziva nezaposlene na savjetovanje o pokretanju poduzetničke aktivnosti

Objavljeno: 28. 10. 2019. , Ažurirano: 28. 10. 2019.

HGK – Županijska komora Osijek partner je u projektu Partnerstvom i podrškom do zapošljavanja – PARTNER NET 2,  koji se financira iz Europskoga socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014/2020 / Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja.

U sklopu provedbe projekta Županijska komora Osijek održava savjetovanja za nezaposlene osobe koje žele ostvariti svoju poduzetničku ideju i pokrenuti vlastiti posao.

Na savjetovanje je moguće doći svakoga radnog dana od 9 do 14 sati u Županijsku komoru Osijek, na adresu Europske avenije 13.

Prije dolaska nezaposlene osobe o potrebnim informacijama mogu poslati upit na e-adresu sbabic@hgk.hr  ili kmiling@hgk.hr  ili se telefonski dogovoriti o terminu dolaska putem broja 031/223-880 (Snježana Babić) ili 031/223-860 (Kornela Miling).

Prilikom dolaska na savjetovanje treba donijeti:

• potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o vođenju u evidenciji (nezaposlene osobe koje su prijavljene na HZZ)

ili

• presliku osobne iskaznice (nezaposlene osobe koje se ne vode u evidenciji HZZ).