Počasni konzul Basri Haliti, veleposlanik Riza Poda i Elvira Isufi, savjetnik ministra, (na fotografiji s lijeva na desno) na sastanku u ŽK Osijek
Izvor: HGK

Veleposlanik Albanije posjetio ŽK Osijek

Objavljeno: 28. 09. 2020. , Ažurirano: 28. 09. 2020.

Predstavnici Veleposlanstva Republike Albanije u RH Riza Poda, veleposlanik, Elvira Isufi, savjetnik ministra, i počasni konzul Basri Haliti, 25. rujna su u sklopu svog posjeta Gradu Osijeku posjetili i HGK – Županijsku komoru Osijek.

Delegaciju je primio Zoran Kovačević, predsjednik HGK – Županijske komore Osijek, koji se u uvodnom dijelu kratko osvrnuo na gospodarsku suradnju Osječko-baranjske županije s Albanijom uz napomenu da gospodarska struktura županije otvara puno veće mogućnosti za suradnju od sadašnje. U nastavku sastanka usvojen je zajednički prijedlog za uspostavljanjem suradnje s gradovima Tiranom i Elbasanom u vidu organiziranja B2B susreta, poslovnih foruma i seminara čim trenutna situacija s koronavirusom to dozvoli.