Izvor: pixabay

Stručni skup za veterinare

Objavljeno: 07. 02. 2020. , Ažurirano: 07. 02. 2020.

U Županijskoj komori Osijek će se u srijedu, 12. veljače, u 13.30 održati stručni skup za veterinare Neonatalni proljevi u teladi u suorganizaciji s tvrtkama Phoenix farmacija d.o.o., Virbac SA i CVA d.o.o.

Predavači su Marco Di Petrio iz tvrtke Virbac SA i Relja Beck iz Hrvatskog veterinarskog instituta. Prema Pravilniku o stručnom osposobljavanju Hrvatske veterinarske komore, skup će biti bodovan s 2 boda. Di Pietro će predavati o prevenciji proljeva kod neonatalne teladi te o prevenciji i terapiji kriptosoridijaze, a Beck će održati predavanje o tome jesu li kriptosporidije problem u govedarskoj proizvodnji u Hrvatskoj.

Radionica je besplatna, a kontakt-osoba za više informacija je Ivan Križek iz Phoenix farmacije, tel.: 031/275-320, mob.: 098/9812-797, e-pošta: i.krizek@phoenix-farmacija.hr.

Prema Pravilniku o stručnom osposobljavanju Hrvatske veterinarske komore, skup će biti bodovan s 2 boda. Program stručnog skupa nalazi se u pratećim dokumentima.

Za sudjelovanje na skupu potrebno se prijaviti online prijavnicom.