Sastanak strukovne skupine autoškola u ŽK Osijek
Izvor: HGK ŽK Osijek

Sastanak Strukovne grupacije autoškola ŽK Osijek

Objavljeno: 28. 10. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Sastanak Strukovne grupacije autoškola ŽK Osijek održat će se 4. studenoga 10 sati u Županijskoj komori Osijek.

Tema sastanka je podržavanje inicijative za očuvanje mreže autoškola i minimalnih cijena, osnivanje Strukovnih grupacija autoškola pri drugim Županijskim komorama, te osnivanje Stručnog vijeća autoškola pri HGK.

Cilj je stvoriti potrebnu sinergiju između Hrvatske gospodarske komore i članica grupacija autoškola, odnosno Stručnog vijeća autoškola pri HGK, Ministarstva unutarnjih poslova i Hrvatskog autokluba, a u svrhu povećanja sigurnosti prometa na cestama i izgradnje „novog“ sustava osposobljavanja kandidata za vozače. Rezultat takvoga zajedničkog rada trebao bi ukloniti probleme s kojima se susreću autoškole i unaprijediti poslovanje.

Ovlašteni predstavnici autoškola trebaju potvrditi svoj dolazak najkasnije do 3. studenoga na e-poštu: vbestvina@hgk.hr  ili na tel: 031/223-840. Kontakt osoba za više informacija u ŽK Osijek je Vedran Bestvina.