Izvor: Pixabay

Radionica o uvjetima natječaja iz podmjere 4.1. Potpora za ulaganje u poljoprivredna gospodarstva

Objavljeno: 08. 01. 2020. , Ažurirano: 08. 01. 2020.

Županijska komora Osijek u suradnji s Upravom za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva – Područnom jedinicom Osijek organizira Informativnu radionicu za poljoprivredne proizvođače o uvjetima natječaja iz podmjere 4.1. Radionica će se održati u četvrtka, 16. siječnja, u 10 sati u Županijskoj komori Osijek, na adresi Europska avenija 13, Osijek.

U sklopu Programa ruralnog razvoja za razdoblje 2014. – 2020. Ministarstvo poljoprivrede je raspisalo natječaje za provedbu  podmjere 4.1. Potpora za ulaganje u poljoprivredna gospodarstva od 2. prosinca 2019. za tri tipa operacija:

• 4.1.1. »Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava« – tovno govedarstvo
  • 4.1.2. »Zbrinjavanje, rukovanje i korištenje stajskog gnojiva u cilju smanjenja štetnog utjecaja na okoliš«
  • 4.1.3. »Korištenje obnovljivih izvora energije«.

Više informacija o objavljenim natječajima možete pronaći na poveznici https://ruralnirazvoj.hr/objavljena-tri-natjecaja-za-podmjeru-4-1/.

Radionica je besplatna, a za sudjelovanje je potrebno prijaviti se putem online prijavnice u nastavku ovog teksta najkasnije do 15. siječnja u 15 sati.