U ŽK Osijek održana Prezentacija projekta Vision turizam Hrvatska

Objavljeno: 13. 09. 2016. , Ažurirano: 28. 09. 2016.

Projekt Vision turizam Hrvatska predstavljen je 21. rujna poduzetnicima koji se bave proizvodnjom i prodajom domaćih, autohtonih proizvoda i pružanjem turističkih usluga u Županijskoj komori Osijek. Projekt je predstavila tvrtka Vision Team d.o.o. iz Bestovja u suradnji s Turističkom zajednicom grada Osijeka i Županijskom komorom Osijek.

Zainteresiranim poduzetnicima je predstavljena jedinstvena i simulativna platforma:

• Kroz model udruživanja ZELENA KUĆA u suradnji s Gradovima i Turističkim zajednicama grada okupljaju se lokalni poduzetnici sa svojom ponudom proizvoda i usluga u jednu zajedničku ponudu.
  • Vision mobilna aplikacija – VISION ONE – mreža mobilnih aplikacija povezuje interese tvrtki i njihovih korisnika i pruža bolje usluge u turizmu i u klasičnom poduzetništvu. Pritom se ne misli samo na poduzetnika, već i na krajnjega korisnika proizvoda i usluga.

Kroz ovaj projekt tvrtka Vision team nudi trgovcima-partnerima: stimulativnu platformu za kupce, proširenje poslovanja unutar regije (novi klijenti), izlazak na strano tržište, marketing po promotivnim uvjetima (online, seminari, promocije, edukacija), mogućnost udjela u prometu drugih trgovaca partnera (dodatni prihod). Detaljnije informacije o tvrtki mogu se saznati na www.vision.team.