Vrijeme održavanja: 18.10.2019.

HGK – Županijsku komoru Osijek su 18. listopada posjetili predstavnici Republičke agencije za razvoj malih i srednjih preduzeća iz Banja Luke. Delegaciju koju je predvodio direktor Agencije Marinko Đukić primio je Zoran Kovačević, predsjednik Županijske komore Osijek sa svojim suradnicima. U uvodnom razgovoru Kovačević se osvrnuo na aktivnosti koje ŽK Osijek organizira za svoje članice i  na dosadašnju suradnju s BiH te mogućnostima i prilikama za buduću suradnju.

Direktor Đukić je sa suradnicima predstavio poslovanje Agencije te je pozvao Županijsku komoru Osijek da sa svojim članicama sudjeluje na poslovnom forumu koji će se u organizaciji Republičke agencije održati u Banja Vručici, u Tesliću 8. studenoga.