Izvor: Pixabay

Izborna sjednica Strukovne grupacije kontinentalnog turizma ŽK Osijek

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 04. 10. 2019.

U Županijskoj komori Osijek 18. će se listopada (petak) u 10 sati održati izborna sjednica Strukovne grupacije kontinentalnog turizma, na kojoj će se birati novi predsjednik i njegov zamjenik, budući da je dosadašnjima istekao mandat. Strukovna grupacija okuplja tvrtke iz područja turističke djelatnosti Osječko-baranjske županije, ugostitelje, turističke agencije, hotelijere i vlasnike ostalih smještajnih kapaciteta.

Na sjednici će se govoriti o financijskim i turističkim pokazateljima u sektoru turizma Osječko-baranjske županije, promjenama u zakonskoj regulativi koje se odnose na zdravstveni turizam, novom Pravilniku o stručnom ispitu za voditelja poslova u turističkoj agenciji te turističkoj pristojbi. Članicama strukovne grupacije ovom će prilikom biti predstavljen i novi projekt Hrvatske gospodarske komore – Digitalna komora.