Ispitivanje interesa za organizirani posjet sajmu namještaja u Beogradu

Objavljeno: 04. 10. 2019. , Ažurirano: 30. 10. 2019.

Županijska komora Osijek planira u srijedu, 6. studenoga, za svoje članice organizirati jednodnevni posjet 57. Beogradskom sajmu namještaja. Sajam u Beogradu održava se od 5. do 10. studenoga, a više o njemu možete pronaći ovdje.

Na sajmu će biti predstavljena cijela drvna industrija – od faze primarne prerade drva do proizvodnje gotovih proizvoda, uređenje interijera i promociju proizvoda svih srodnih industrija – proizvođača različitih materijala i strojeva koji se koriste u proizvodnji namještaja.

Prošle godine na sajmu je nastupilo 508 izlagača na površini od 29.000 četvornih metara.

Ako ste zainteresirani za posjet sajmu, molim da popunite online prijavu u nastavku ovog teksta do 31. listopada ili do popunjenja kapaciteta.

Za sve prijavljene tvrtke, Županijska će komora Osijek snositi troškove organiziranog prijevoza u Beograd.