Vrijeme održavanja: 04.10.2019. - 06.10.2019.

Osječki jesenski sajam, dvadeset i drugi, održava se ove godine od 4. do 6. listopada na sajamskom prostoru Pampas u Osijeku. Županijska komora Osijek,  skladu s planom promocije gospodarstva u RH, organizira nastup hrvatskih tvrtki na ovom sajmu.

Ove godine na zajedničkom prostoru od 210 četvornih metara nastupit će 35 članica komore.

Sajamska priredba programski obuhvaća poljoprivredu, prehranu, graditeljstvo, stanovanje, zdravlje i ekologiju, radi podizanja regionalne konkurentnosti i održivog razvoja. Uz prezentaciju roba i usluga gospodarstvenika, obrtnika i OPG-ova, sajam je i prigoda za prezentaciju i razmjenu iskustava jedinica lokalne samouprave, lokalnih akcijskih skupina, tematskih asocijacija i udruga.

Opširnije o Sajmu možete pronaći na stranici www.os-sajam.hr.

Osoba zadužena za organizaciju izlaganja u ime ŽK Osijek jest Jelena Radić (tel.: 031/223 821; e-adresa: jradic@hgk.hr).