Zagorski gospodarstvenici na sajmu SASO 2017 u Splitu

Objavljeno: 23. 10. 2017. , Ažurirano: 13. 11. 2017.

U Splitu se od 25. do 28. listopada održava 21. međunarodni sajam SASO 2017. Osim izlagačkog dijela, na Sajmu se očekuje bogat program stručnih konferencija i radionica; 14. Dan arhitekata, 9. Dan građevinara, 9. Dan ekologije i 12. Energetski summit, gdje će se popratiti teme o energetskoj učinkovitosti u graditeljstvu. Poseban je tematski segment sajma SASO 2017 komunalna oprema, dok su tematska cjelina bazeni i oprema za bazene.

Na ovogodišnjem sajmu koji se održava u splitskoj Spaladium areni, Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Krapina financirat će prijavljenim izlagačima izložbeni prostor na sajmu.

Na sajmu će na 47,5 kvadratnih metara unutarnjeg izložbenog prostora izlagati: Stražaplastika d. d., Okiroto d. o. o. i Mužek Kaminko d. o. o., dok će se na 50 kvadratnih metara vanjskog prostora predstaviti tvrtka Hidraulika Kurelja d. o. o.

Financiranje je omogućeno zahvaljujući sredstvima Krapinsko-zagorske županije koja su dodijeljena Komori za promociju zagorskog gospodarstva na različitim događanjima u zemlji i inozemstvu.