Suradnja šibensko-kninskih poduzeća s Njemačko-hrvatskom industrijskom i trgovačkom komorom - ODGOĐENO

Objavljeno: 22. 10. 2020. , Ažurirano: 27. 10. 2020.

Direktorica Njemačko-hrvatske industrijske i trgovačke komore Stefanie Ziska dolazi u posjetu Šibensko-kninskom županu Goranu Pauku, u četvrtak, 29. listopada u 11 sati.

Sastanak će se održati u Uredu župana, a tema sastanka bit će mogućnosti gospodarske suradnje s naglaskom na IT djelatnosti te djelatnosti proizvođačke i prerađivačke industrije.

Sastanku s direktoricom Ziskom i županom Paukom nazočit će Denis Rubić, počasni predstavnik Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore za Dalmaciju, Josip Laća, v.d. predsjednika ŽK Šibenik, Senka Bilać, pročelnica Ureda župana, i Marlena Floigl, pročelnica Ureda za gospodarstvo Šibensko-kninske županije.