HBOR-ov webinar u ŽK Sisak
Izvor: HGK

Webinar: Mjere HBOR-a za oporavak i razvoj Sisačko-moslavačke županije

Objavljeno: 23. 02. 2021. , Ažurirano: 23. 02. 2021.

HGK – Županijska komora Sisak u suradnji s Područnim uredom za Liku Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR) organizira besplatni webinar o mjerama za oporavak i razvoj Sisačko-moslavačke županije, koji će se održati u petak, 5. ožujka, u 10 sati, putem aplikacije Microsoft Teams.

Povoljniji uvjeti financiranja HBOR-a kreditiranjem investicija u osnovna sredstva i obrtnih sredstava prvenstveno se odnose na poslovne subjekte privatnog i javnog sektora koji posluju ili će poslovati u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Predavačica će biti voditeljica Područnog ureda HBOR-a za Liku Draženka Draženović Kostelac.

Prijava za webinar je obvezna putem obrasca u nastavku, a prijaviti se možete najkasnije do srijede, 3. ožujka, u 16 sati. Poveznicu za webinar ćemo poslati na e-adresu navedenu u prijavi. Ako nemate instaliranu aplikaciju Microsoft Teams na svom računalu ili mobilnom uređaju, možete ju preuzeti OVDJE.

Više informacija možete dobiti u HGK – Županijskoj komori Sisak od Dragoslava Krnjaića (telefon: 044/524-117; e-mail: dkrnjaic@hgk.hr).