Poduzetnici iz Koprivničko-križevačke županije predstavili se na Viroexpu

Objavljeno: 18. 03. 2019. , Ažurirano: 18. 03. 2019.

Ovogodišnji 24. Međunarodni sajam gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpo 2019. održan je od 15. do 17. ožujka na adresi Matije Gupca 63/3 u Virovitici, a na njemu je sudjelovalo 17 izlagača iz Koprivničko-križevačke županije.

Sajam je organizirala i animirala izlagače Koprivničko-križevačka županija u suradnji s Obrtničkom komorom Koprivničko-križevačke županije i Hrvatskom gospodarskom komorom - Županijskom komorom Koprivnica.

Sajam Viroexpo 2019. jedan je od najuspješnijih i najposjećenijih sajmova u Hrvatskoj i regiji. Sajam je ove godine ugostio izlagače iz čak 29 zemalja, a za posjetitelje je bio pripremljen bogat program - od zanimljivih i edukativnih predavanja, Mednog doručka, gastronomskih i zabavnih sadržaja, izložbi, tematskih radionica, pa sve do modnih revija i predstavljanja poduzetnika i obrtnika.

Nova hala Viroexpa izgrađena je sredstvima Ministarstva poljoprivrede i Virovitičko-podravske županije, a dio je Razvojnog sporazuma za Slavoniju, Baranju i Srijem, u sklopu kojega će ovo biti prvi realizirani projekt. Time je Viroexpo, nakon 23 godine od prvog izdanja, dobio i svoj prostor.