Županijska komora Karlovac sudionik 15. Obrtničkog sajma

Objavljeno: 19. 09. 2018. , Ažurirano: 20. 09. 2018.

Na 15. Obrtničkom sajmu, otvorenom 18. rujna u Karlovcu, sudjeluje i Županijska komora Karlovac.

"S obzirom na to da Sajam raste, i kvalitetom i u broju izlagača među kojima je osim obrtnika i sve više tvrtki, naših članica, sponzorstvom Hrvatske gospodarske komore ove smo godine željeli dodatno pridonijeti njegovoj afirmaciji", kazao je predsjednik ŽK Karlovac Zlatko Kuzman. "Vjerujemo da ćemo suradnju nastaviti i u narednim razdobljima, u korist ukupnog županijskog gospodarstva", dodao je.

Na infoštandu Županijske komore Karlovac poduzetnici i posjetitelji mogu dobiti informacije o uslugama HGK s naglaskom na mogućnost dobivanja i financiranja znakova kvalitete Izvorno hrvatsko i Hrvatska kvaliteta. Predstavljen je i Razvojni centar – Inkubator za poduzetnike početnike koji djeluje u ŽK Karlovac.

U okviru Obrtničkog sajma koji traje do 22. rujna održava se i Sajam ekoloških proizvoda.

Predsjednik Kuzman na štandu HGK.JPG