Tradicionalna međunarodna konferencija o prometu i gospodarstvu

Objavljeno: 05. 03. 2019. , Ažurirano: 13. 03. 2019.

U organizaciji Županijske komore Karlovac i u suradnji s Karlovačkom županijom, u utorak, 12. ožujka, u 11 sati u Županijskoj komori održat će se međunarodna konferencija Razvoj cestovnog prometa na pravcu Novo Mesto – Karlovac – Bihać.

O temi konferencije govorit će se iz perspektive Karlovca, Novog Mesta i Bihaća.

Uz ugledne goste iz Slovenije, župana općine Novo Mesto i direktora Gospodarske zbornice Dolenjske i Bele Krajine te iz Bosne i Hercegovine, premijera Unsko-sanskoga kantona i predsjednika Privredne komore Unsko-sanskoga kantona, konferenciji će nazočiti i eminentni stručnjaci iz nadležnih institucija i tvrtki iz svih triju država.

Očekuje se i nazočnost predstavnika Ministarstva pomorstva, prometa i infrastrukture Republike Hrvatske, tvrtki Autocesta Rijeka – Zagreb i Hrvatske ceste te predstavnika gradova i općina kroz koje prolazi postojeći cestovni pravac.