Seminar o različitim aspektima mjera za ublažavanje posljedica pandemije koronavirusa

Objavljeno: 17. 06. 2020. , Ažurirano: 17. 06. 2020.

U suradnji s Udrugom računovođa i financijskih djelatnika Karlovac, HGK – Županijska komora Karlovac organizira za svoje članice aktualni seminar Računovodstveni, porezni i pravni aspekt mjera s ciljem ublažavanja posljedica pandemije koronavirusa.

Seminar će se održati u srijedu, 24. lipnja, u 9.30 u Županijskoj komori Karlovac, na adresi Ulica kralja Tomislava 19 b.

Predavači su savjetnici i urednici časopisa Računovodstvo i financije, a za sudionike su pripremili niz stručnih informacija o oslobođenju za doprinose i porez na dohodak, obrascu JOPPD i bolovanju u razdoblju posebnih okolnosti, o godišnjem odmoru i novostima u vezi s regresom za 2020. godinu, ostvarivanju prava na mjere potpore, odgodi i oslobađanju javnih davanja, novim rokovima predaje godišnjih financijskih izvještaja i prijave poreza na dobit.

Naknada za sudjelovanje za prvog sudionika iznosi 350 kuna, a svakog sljedećeg iz iste tvrtke 250 kuna.

Više o seminaru možete saznati iz poziva u pratećim dokumentima.