Sedma sjednica Upravljačkog odbora projekta 4helix+

Objavljeno: 15. 10. 2020. , Ažurirano: 15. 10. 2020.

Sedma, posljednja, sjednica Upravljačkog odbora projekta 4helix+ u kojem je ŽK Zadar jedan od partnera održat će se online 23. listopada od 10 do 12 sati. Na njoj će upravljački odbori projektnih partnera raspraviti o glavnim rezultatima postignutima projektom od njegova početka 1. veljače 2018. te preostalim zadaćama do završetka 31. listopada 2020. godine. Dogovorit će se i o završnim aktivnostima oko vanjske ocjene upravljanja projektom, za koju je glavni partner Regionalna razvojna agencija regije Marche iz Ancone angažirala vanjskog ocjenjivača. Projektni partneri izvijestit će i o nedavno održanim događajima projekta road shows u svojim zemljama. Na njima su zainteresiranim predstavnicima državnih i regionalnih uprava te poduzetnicima predstavljene sheme dodjele inovacijskih vaučera 4helix+ tvrtkama iz plavog gospodarstva u područjima Mediterana u kojima se projekt provodio.