Hrvatska gospodarska komora izdavatelj je bonitetnog Excellent SME certifikata
Izvor: HGK

S certifikatom Excellent SME do tržišne prepoznatljivosti

Objavljeno: 17. 02. 2017. , Ažurirano: 24. 02. 2017.

Prilika da se poduzetnici upoznaju s mjerodavnim alatom za brzu procjenu boniteta partnera na domaćem i stranom tržištu

Kako uspješno upravljati potraživanjima i izbjeći neplaćanje kupaca, tema je prezentacije, u organizaciji HGK – ŽK Karlovac i Sektora za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize, koja će se održati u četvrtak, 23. veljače, u 11 sati, u Županijskoj komori Karlovac.

U sklopu prezentacije međunarodno priznata bonitetna kuća Coface Hrvatska predstavit će certifikat Excellent SME kao potvrdu izvrsnosti i uspješnosti poslovanja poduzetnika.

Hrvatska gospodarska komora partner je projekta Excellent SME i ekskluzivni izdavatelj online Excellent SME certifikata u RH.

Riječ je o certifikatu, prepoznatljivom u zemljama u okružju, koji zbog svojih strogih kriterija certifikacije slovi kao mjerodavan alat za brzu procjenu boniteta partnera na domaćem i stranom tržištu.

Svrha je certifikata omogućavanje tržišne prepoznatljivosti uspješnim malim i srednjim tvrtkama koje zadovoljavaju stroge kriterije certifikacije.

Potvrdu sudjelovanja potrebno je dostaviti najkasnije do 20. veljače na e-adresu bskarjak@hgk.hr.