Online ProjektiKA predstavlja nove projekte

Objavljeno: 10. 11. 2020. , Ažurirano: 10. 11. 2020.

Održan je redoviti sastanak Martine Furdek Hajdin, zamjenice župana koja obnaša dužnost župana Karlovačke županije, i Zlatka Kuzmana, predsjednika Županijske komore Karlovac, na kojem je analizirano stanje u gospodarstvu te na lokalnoj razini poduzete mjere za pomoć u poslovanju poduzetnika, u uvjetima koronakrize.

Dogovorene su daljnje aktivnosti vezane uz zajedničke projekte, a posebno projekt ProjektiKA online koji će se ove godine održati 27. studenoga u specifičnim okolnostima s predstavljanjem najvažnijih projekata u Karlovačkoj županiji.

U narednom razdoblju posebna pozornost posvetit će se novim, inovativnim projektima i mladim poduzetnicima početnicima kojima će, uz smještaj u Razvojnom centru, u HGK – Županijskoj komori Karlovac biti omogućena i financijska podrška.