Uskoro se očekuje popunjenost Razvojnog centra Karlovac

Objavljeno: 25. 01. 2019. , Ažurirano: 28. 01. 2019.

Povodom početka nove poslovne godine, sve veće zainteresiranosti novih poduzetnika i krajnje popunjenosti Razvojnog centra Karlovac, u petak, 25. siječnja, predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman održao je sastanak s 11 aktualnih stanara Razvojnog centra Karlovac.

Uz postojeća četiri trgovačka društva - SIPA elektroniku d.o.o., Marzito d.o.o., Pčelice d.o.o. i Sparkle & Clay j.d.o.o., sastanku su nazočili i predstavnici trgovačkog društva Reset IT d.o.o., koji su se tek nedavno uselili i postali dio tima u Razvojnom centru Karlovac.

Predstavivši ih kao poduzetnike koji žele razvijati na znanju utemeljeno trgovačko društvo, Kuzman im je zaželio uspješan poslovni uzlet te razvoj novih proizvoda i usluga uz dozu inovativnosti.

S obzirom na trenutnu popunjenost Razvojnog centra Karlovac s više od 70 posto, a uskoro i potpunu, bilo je riječi o proširenju na nove lokacije gdje će novi poduzetnici poslovati i razvijati poslovanje u uvjetima propisanim javnim pozivom za poduzetnike početnike, ali i one koji posluju već neko vrijeme.

Pored toga, u dogovoru s djelatnicima Županijske komore Karlovac, omogućit će im se besplatno korištenje drugih usluga Komore uključujući prostorije za sastanke s pripadajućom opremom, savjetodavne i organizacijske pomoći, predstavljanje na internetskoj stranici i slično.

Aktualni poduzetnci iskazali su zadovoljstvo boravkom u Razvojnom centru Karlovac, uvjetima i mogućnostima poslovanja, što pokazuje opravdanost postojanja samoga Centra.