Izvor: HGK

Novi seminar u ŽK Karlovac donosi niz aktualnosti u računovodstvu

Objavljeno: 20. 09. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Prvi u nizu seminara iz područja računovodstva i financija u jesenskom razdoblju, zajedno organiziraju Udruga računovođa i financijskih djelatnika Karlovac i Županijska komora Karlovac u ponedjeljak, 3. listopada, u 9 sati i 30 minuta u dvorani Županijske komore Karlovac.

Savjetnici i urednici u časopisu Računovodstvo i financije govorit će o aktualnostima u računovodstvu i porezu na dobit, propisanom kontnom planu, novim godišnjim financijskim izvještajima, izmijenjenim Hrvatskim standardima financijskog izvještavanja i obvezi revizije.

Rok za prijavu na sudjelovanje u seminaru je do 30. rujna, do kada je potrebno uplatiti i naknadu za sudjelovanje koja za prvog sudionika iznosi 350 kuna, a svakog sljedećeg iz iste tvrtke 250 kuna.

Više o seminaru može se doznati iz poziva u pratećim dokumentima.