Ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta Darko Horvat
Izvor: HGK

Ministar Horvat gost sjednice Gospodarskog vijeća ŽK Karlovac

Objavljeno: 30. 05. 2019. , Ažurirano: 30. 05. 2019.

U utorak, 4. lipnja, u 13 sati u Županijskoj komori Karlovac održat će se sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Karlovac na kojoj će poseban gost biti ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta Darko Horvat sa suradnicima.

Okupljenim podzetnicima, članovima Gospodarskog vijeća i vodećim ljudima Karlovačke županije ministar će se obratiti analizom gospodarskog stanja, mjera i programa za poticanje poduzetništva, a i prezentirat će poticaje planirane za razvojne projekte tvrtki.

Nakon sjednice predviđeno je i vrijeme za razgovor gospodarstvenika s ministrom, a potom i njegov posjet tvrtki HS produkt koja je dobitnica Zlatne kune Hrvatske gospodarske komore u kategoriji velikih poduzeća za 2017. godinu, kao najuspješnija velika tvrtka u Hrvatskoj.