Javno otvaranje predloženih voznih redova u ŽK Karlovac

Objavljeno: 05. 12. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Obavještavaju se prijevoznici u linijskom prijevozu putnika da će se u ponedjeljak, 12. prosinca, u 10 sati u ŽK Karlovac (Kralja Tomislava 19b) javno otvarati predloženi vozni redovi za županijske linije u 2016./2017. godini, radi usklađivanja.

Usklađivanje županijskih voznih redova za nove i izmijenjene linije na kojima se mijenja samo vrijeme polaska za Karlovačku županiju obavit će Županijska komora Karlovac.

Na navedenom sastanku otvarat će se kuverte prijevoznika koji su poslali svoje prijedloge voznih redova, utvrdit će se je li dokumentacija dostavljena u skladu s Pravilnikom o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15), a vozne redove ovjeravat će svojim potpisom članovi Radnog odbora.