Predsjednik Kuzman na otvorenju Festivala zdravlja
Izvor: HGK - ŽK Karlovac

Županijska komora Karlovac partner Festivala zdravlja u Karlovcu

Objavljeno: 09. 04. 2018. , Ažurirano: 09. 04. 2018.

Prvi put organiziran, Festival zdravlja Karlovačke županije održan je 7. i 8. travnja u hotelu Korana – Srakovčić u Karlovcu u povodu obilježavanja Svjetskog dana zdravlja.

Sudjelujući u programu otvorenja Festivala, predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman naglasio je potrebu povezivanja zdravstva i gospodarstva. "S jedne strane, utječe se na povećanje kvalitete života i zdravlja naših građana, a s druge na promociju poduzetništva te zdravih i kvalitetnih domaćih proizvoda i usluga. Također, treba uzeti u obzir i značajne mogućnosti koje se za lokalne poduzetnike otvaraju razvojem zdravstvenog turizma", dodao je Kuzman.

Organizatori manifestacije bili su Udruga za unapređenje kvalitete života – Karika i SIT obrt za poslovne usluge iz Karlovca.

Ponuda proizvoda na Sajmu zdravlja.JPG

Izvor: HGK.