Izvor: pixabay

Održan Sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova HGK - Županijske komore Dubrovnik

Objavljeno: 15. 01. 2019. , Ažurirano: 16. 01. 2019.

Sastanak Povjerenstva za usklađivanje voznih redova održao se 11. siječnja u Županijskoj komori Dubrovnik.

Razmatrao se zahtjev za izmjenom voznog reda postojeće županijske autobusne linije Dubrovnik – Metković, broj linije u upisniku 734, prijevoznika Samoborček EU Grupa d.o.o. iz Samobora.

Udovoljeno je zahtjevu prijevoznika za izmjenom navedenog voznog reda budući da se predloženom izmjenom (polazak iz Dubrovnika za Metković sa 11:45 sati na 13:30 sati) ne ulazi u zaštitna vremena na postojećim linijama propisana člankom 8., Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Zapisnik sa sastanka Povjerenstva za usklađivanje voznih redova dostavit će se podnositelju zahtjeva.