Izvor: Pixabay

Redovito usavršavanje u području javne nabave

Objavljeno: 16. 01. 2020. , Ažurirano: 30. 01. 2020.

Županijska komora Dubrovnik organizira jednodnevnu radionicu Planiranje u sustavu javne nabave; objave javne nabave i statistička izvješća; dokumentacija o nabavi; ponuda – pregled i ocjena; sklapanje, izvršenje i izmjene ugovora o javnoj nabavi, koja će se održati u utorak, 4. veljače, u 10 sati u hotelu Kompas Dubrovnik, na adresi Ulica kardinala Stepinca 21. Registracija sudionika počinje u 9.30.

Radionica traje osam nastavnih sati i polazniku donosi osam bodova, a namijenjena je sudionicima u postupcima javne nabave – gospodarskim subjektima, ponuditeljima te naručiteljima.

Voditelj radionice je Anton Tomljanović, stručnjak Uprave za sustav javne nabave Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta.

Naknada: 750 kuna (oslobođeno PDV-a prema članku 6. Zakona o PDV-u)

Članice Hrvatske gospodarske komore ostvaruju popust na iznos naknade te ona iznosi 650 kuna, a za svakog sljedećeg polaznika iz iste tvrtke naknada iznosi 550 kuna. Naknada uključuje sudjelovanje, radni materijal (USB), osvježenje tijekom pauza i ručak.

Podaci za uplatu:

PLATITELJ: IME I PREZIME / TVRTKA / INSTITUCIJA / USTANOVA

ADRESA

OIB

PRIMATELJ: HRVATSKA GOSPODARSKA KOMORA

ROOSEVELTOV TRG 2

10000 ZAGREB

IBAN PRIMATELJA: HR1423400091100241295

MODEL: HR00, POZIV NA BROJ: 249373-20-092

OPIS PLAĆANJA: Radionica javna nabava 4. 2. 2020.

Prijavu smatramo konačnom po primitku potvrde o uplaćenoj naknadi na e-mail ncovic@hgk.hr. Nakon održane radionice HGK će dostaviti račun, a Ministarstvo potvrdu o sudjelovanju na radionici na adresu navedenu u prijavi.

Minimalan broj polaznika za održavanje radionice je 15, a maksimalan 50. Prijave će se evidentirati prema redoslijedu primitka. U slučaju manjeg broja zainteresiranih sudionika od predviđenog, radionica se otkazuje uz povrat uplaćene naknade.

Prijavite se na radionicu online formularom u nastavku, najkasnije do četvrtka, 30. siječnja.

Program radionice možete naći u pratećim dokumentima.

Osoba za kontakt je Nikolina Čović – broj telefona 020/312-090 ili e-mail: ncovic@hgk.hr .