Organizatorice vjenčanja sastale se u Komori

Objavljeno: 14. 07. 2020. , Ažurirano: 14. 07. 2020.

Devetnaest organizatorica vjenčanja s područja Dubrovačko-neretvanske županije sastalo se 13. srpnja u Županijskoj komori Dubrovnik.

Razlog je sastanka bio definiranje zajedničkog marketinškog plana za poslovnu godinu 2021./2022., a poduzetnice su raspravljale i o kreiranju digitalne platforme na kojoj bi promovirale sve komponente usluge organizacije vjenčanja.

Kao problem su istaknule cijene najma javnih površina i kulturnih spomenika, koji predstavljaju lokacije za vjenčanja. Dogovoren je način daljnjeg zajedničkog djelovanja, a poduzetnice su istaknule HGK – ŽK Dubrovnik kao instituciju koja ih je prepoznala i pokušava im pomoći te je dobar primjer institucije koja pruža podršku svojim članicama.