Javni poziv za sudjelovanje u projektu WebPost – WEB-stranice poduzetnicima od studenata

Objavljeno: 13. 11. 2019. , Ažurirano: 13. 11. 2019.

Pozivamo tvrtke i obrte (do tri zaposlena) da se prijave za besplatnu izradu web-stranice u novom ciklusu projekta WebPost za akademsku godinu 2019./2020.

Prijave se zaprimaju do 27. studenoga popunjavanjem online prijavnice u nastavku teksta.

Projekt WebPoSt nastao je kao rezultat uspješne suradnje Sveučilišta u Dubrovniku i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Dubrovnik, radi pružanja pomoći malim poduzetnicima u poboljšanju kvalitete poslovanja.

U projektu sudjeluju studenti Odjela za elektrotehniku i računarstvo, koji će za ocjenu izrađivati web-stranice, dok će s druge strane poduzetnici i udruge dobiti web-stranicu bez naknade za dizajn.

U slučaju većeg broja prijavljenih od broja studenata, prednost imaju članice Hrvatske gospodarske komore (trgovačka društva).

Na kraju akademske godine ocjenjivat će se web-stranice. Najbolje će radove nagraditi Sveučilište i HGK.

Poziv možete pronaći u rubrici Prateći dokumenti, a detaljne informacije saznajte putem e-adrese tbozinovic@hgk.hr te putem telefonskoga broja 020/312-099.