Sjednica Strukovne grupe ugostiteljskih djelatnosti

Objavljeno: 19. 08. 2021. , Ažurirano: 20. 08. 2021.

Strukovna grupa ugostiteljskih djelatnosti HGK – Županijske komore Dubrovnik održat će sjednicu u srijedu, 25. kolovoza, u 09:30 sati u hotelu Hilton Imperial Dubrovnik.

Kandidature za zamjenika unose se u online obrazac niže u tekstu, najkasnije do utorka, 24. kolovoza.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti ugostiteljstva s područja Dubrovačko-neretvanske županije. U slučaju da ovlašteni predstavnik nije u mogućnosti prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu. Potpisanu punomoć je potrebno poslati na e-mail: mknezevic@hgk.hr najkasnije do utorka, 24. kolovoza.

Poziv s dnevnim redom i Poslovnik o radu Strukovne grupe ugostiteljskih djelatnosti nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Dolazak na sjednicu obvezno je potvrditi radi epidemioloških mjera najkasnije do utorka, 24. kolovoza na email: mknezevic@hgk.hr .