Izvor: Pixabay

Izborna sjednica strukovne grupe hotelijera

Objavljeno: 16. 09. 2021. , Ažurirano: 21. 09. 2021.

Strukovna grupa hotelijera HGK – Županijske komore Dubrovnik održat će izbornu sjednicu u srijedu, 29. rujna, u hotelu Kompas, Kardinala Stepinca 21 u 10 sati.

Kandidature za predsjednika te zamjenika unose se u obrazac na ovoj POVEZNICI, najkasnije do ponedjeljka, 27. rujna.

Pravo glasa na sjednici ima svaki ovlašteni predstavnik članice Hrvatske gospodarske komore iz djelatnosti hotelijerstva s područja Dubrovačko-neretvanske županije.

Ako ovlašteni predstavnik ne može prisustvovati, može opunomoćiti drugu osobu. Punomoć je potrebno poslati na e-mail: mknezevic@hgk.hrnajkasnije do ponedjeljka, 27. rujna.

Poziv s dnevnim redom i Poslovnik o radu Strukovne grupe hotelijera nalaze se u pratećim dokumentima na ovoj stranici.

Dolazak na sjednicu obvezno je potvrditi, najkasnije do utorka, 28. rujnaobrascem u nastavku.