Održana druga turistička konferencija Silk Road

Objavljeno: 26. 04. 2018. , Ažurirano: 03. 05. 2018.

Druga turistička konferencija Silk Road održana je u hotelu Sheraton, u Župi dubrovačkoj od 24. do 26. travnja. Cilj je inicijative Silk Road poduprijeti inicijative i regionalnu suradnju na održivim ekonomskim projektima.

Uime Hrvatske gospodarske komore  Nikolina Trojić održala je izlaganje o ekonomskim odnosima Hrvatske i Kine, s naglaskom na potencijalima za unaprjeđenje suradnje. Među ostalim, istaknula je kako će Predstavništvo HGK u Narodnoj Republici Kini svakako imati presudnu ulogu u povezivanju gospodarstvenika obiju zemalja te biti potpora u realizaciji njihovih projekata.

Organizatori su CSEBA (organizacija za unaprjeđenje ekonomsko-financijskih odnosa Kine i zemalja srednje i istočne Europe), Međunarodna trgovinska komora Silk Road i Meritum komunikacije d. o. o.