Besplatna interaktivna radionica Digitalna garaža

Objavljeno: 17. 04. 2018. , Ažurirano: 17. 04. 2018.

Besplatna interaktivna radionica Digitalna garaža održat će se u srijedu, 25. travnja, u 10 sati u Županijskoj komori Čakovec.

Digitalna garaža Googleova je inicijativa koja se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Cilj je inicijative omogućiti pristup besplatnoj edukaciji o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja. Radionicama želimo digitalnim vještinama osnažiti trenutačnu i buduću radnu snagu zemlje te pomoći malim i srednjim tvrtkama da ubrzaju svoj rast i omogućiti im pristup globalnim tržištima.

Radionicu će voditi predstavnici Otvorenog učilišta Algebra iz Zagreba, partneri u provedbi projekta, a predviđeno je vrijeme trajanja edukacije 3 sata.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na radionici mogu se prijaviti najkasnije do ponedjeljka, 23. travnja putem poveznice PRIJAVI SE.

Zbog ograničenog broja mjesta, prijave se primaju do popunjenja kapaciteta dvorane.

Osoba za kontakt u ŽK Čakovec je Nikolina Borko, elektronička adresa: nborko@hgk.hr, telefon: 040/311-165.