Sjednica Sekcije Zajednice kulturnog turizma ŽK Split

Objavljeno: 18. 12. 2019. , Ažurirano: 15. 01. 2020.

Sekcija Zajednice kulturnog turizma HGK – Županijske komore Split održat će svoju treću sjednicu 23. siječnja, četvrtak, u 10 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će biti riječi o promotivnim aktivnostima Sekcije u 2019. godini te će se predstaviti europska mreža UNESCO-ovih zaštićenih manje poznatih lokaliteta Mirabilia, čiji je član od studenoga 2019. godine i Županijska komora Split te mogućnosti koje ona pruža sudionicima kulturnog turizma Splitsko-dalmatinske županije. Dogovorit će se i plan rada Sekcije u 2020. godini.

Sudjelovanje je potrebno potvrditi najkasnije do ponedjeljka, 20. siječnja popunjavanjem online obrasca u nastavku.

Za sve informacije kontakt-osoba u ŽK Split je Nataša Bušić, Odsjek za turizam, nbusic@hgk.hr, tel.: 021/321-118.