Radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja

Objavljeno: 30. 01. 2018. , Ažurirano: 08. 02. 2018.

Interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža, koji se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra, održana je po treći put 7. veljače u Županijskoj komori Zadar. Radionica se provodi radi povećanja korištenja digitalnih alata u funkciji iskoristivosti punog potencijala interneta u poslovanju malih i srednjih poduzetnika.

Na trosatnoj interaktivnoj radionici sudionicima su predstavljeni digitalni alati koji poduzetnicima stoje na raspolaganju za povećanje konkurentnosti na tržištu.

Navedeno i pojašnjeno na radionici o digitalnom marketingu, oglašavanju i SEO optimizaciji web-stranica, Google AdWords oglašavanju, Google Analytics i brojnim društvenim mrežama tek je uvod u besplatnu online obuku i certifikaciju polaznika, koju Google provodi u Europi.

Radionicu je vodila Matea Brstilo iz Google Hrvatska.