Googlova radionica Digitalni marketing u turizmu

Objavljeno: 05. 04. 2018. , Ažurirano: 26. 04. 2018.

Interaktivna radionica o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja namijenjena poduzetnicima u turizmu održana je 25. travnja u Županijskoj komori Zadar. Radionica je održana u sklopu programa Google Digitalna garaža koja se provodi u partnerskoj suradnji Hrvatske gospodarske komore i Otvorenog učilišta Algebra. Edukacija je organizirana kako bi se lokalnim tvrtkama pomoglo maksimalno iskoristiti mogućnosti digitalne tehnologije, a prisustvovali su mali i srednji poduzetnici koji žele povećati korištenje digitalnih alata te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Certificirana predavačica digitalnog marketinga Matea Brstilo iz tvrtke Google Hrvatska približila je prisutnima sustav digitalnog marketinga, implementaciju digitalnih tehnologija radi naprednijeg poslovanja tvrtki. Google digitalna garaža po četvrti je put članicama HGK – Županijske komore Zadar približila online platformu putem koje ljudi mogu proučiti više od tridesetak modula, stjecati certifikate i poboljšati svoje poslovanje.

Radionica o digitalnom marketingu, održavanju i SEO društvenim mrežama provodi se diljem Europe, omogućuje pristup besplatnoj edukaciji i globalnom digitalnom tržištu.