Pozivamo vas na drugi Zadar Outdoor Festival

Objavljeno: 04. 05. 2018. , Ažurirano: 07. 05. 2018.

Od 11. do 13. svibnja održat će se drugi Zadar Outdoor Festival, međunarodna manifestacija čiji je cilj promovirati zadarsku regiju kao destinaciju pustolovnog i aktivnog turizma te pridonijeti produžetku turističke sezone.

I ove će se godine na tri dana, more, kopno, rijeke i planine zadarske regije pretvoriti u prirodna sportska borilišta koja će izazvati natjecatelje iz cijelog svijeta da testiraju svoje sportske mogućnosti i pritom se odlično zabave.
Osim uzbudljivih utrka u sedam sportskih disciplina, festival nudi i vrlo zanimljiv edukativni program koji uključuje razne radionice koje će predvoditi stručnjaci u sportu, rekreaciji i avanturističkom načinu života.

Županijska komora Zadar drugu godinu zaredom logistički i financijski podržava realizaciju ovog događaja koji je rezultat suradnje tvrtki, članica Strukovne skupine turističkih agencija Županijske komore Zadar.

Više informacija o programu i prijavama pronađite na Zadar Outdoor Festival.