Izvor: HGK

ŽK Varaždin: Održan okrugli stol Osiguranje i otkup potraživanja i povoljniji izvori financiranja

Objavljeno: 16. 06. 2016. , Ažurirano: 03. 07. 2016.

ŽK Varaždin i Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analiza organizirali su u četvrtak, 16. lipnja, okrugli stol Osiguranje i otkup potraživanja i povoljniji izvori financiranja u ŽK Varaždin.

Sudionici su se upoznali s osiguranjem naplate potraživanja, rješenjima za neplaćanja kupaca, financiranjem putem otkupa domaćih i stranih potraživanja te s mogućnostima kreditiranja iz sredstava HBOR-a.

Nakon prezentacija održani su  B2B razgovori.

Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize planira održavanje niza istovjetnih okruglih stolova namijenjenih gospodarstvenicima po županijskim komorama. Datumi i mjesta održavanja bit će objavljeni na webu Sektora.