Zajednička sjednica Strukovne grupacije obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti i Strukovne grupacije energetike

Objavljeno: 04. 10. 2018. , Ažurirano: 05. 10. 2018.

U srijedu, 10. listopada, u 11 sati, Strukovna grupacija energetike i Strukovna grupacija obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti održat će svoju zajedničku sjednicu u Županijskoj komori Split.

Na sjednici će biti riječi o termoenergetskim rješenjima u fokusu javne nabave, općenito o sustavnom gospodarenju energijom u Splitsko-dalmatinskoj županiji te o aktivnostima i projektima Hrvatske gospodarske komore s naglaskom na projekt Digitalna komora.

Dolazak je potrebno potvrditi na e-adresu apuzic@hgk.hr.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša; tel.: 021/321 139).