ŽK Split u posjetu Hotelu Ora

Objavljeno: 12. 03. 2018. , Ažurirano: 12. 03. 2018.

Odsjek za turizam Županijske komore Split posjetio je 9. ožujka novootvoreni hotel Ora (Ora-Mont d. o. o.) koji se nalazi na adresi Poljička cesta 26e u Splitu.

Ovim je posjetom Županijska komora Split predstavila aktivnosti i usluge koje HGK pruža svojim članicama, pa je tako pozvala na:

• aktivno sudjelovanje u radu i aktivnostima Strukovne grupacije hotelijera Splitsko-dalmatinske županije
  • edukacije o izmjeni zakonske regulative u području turizma, hotelijerstva i ugostiteljstva – upravo predstoji edukacija za primjenu novog zakona o pružanju usluga u turizmu, 15. ožujka u ŽK Split,
  • konferenciju Pustolovnih oblika turizma koja je upravo namijenjena djelatnicima hotela, a održat će se 14. ožujka u ŽK Split
  • korištenje ostalih usluga HGK prema potrebi.

Otvaranjem hotela Ora Split je dobio nove 24 smještajne jedinice kategorije 4 zvjezdice koje su nužne za produljenje sezone i podizanje kvalitete smještajne ponude grada Splita.