Delegacija ŽK Split predstavlja gospodarski i turistički potencijal u Rzeszowu u Poljskoj, 2. - 4. svibnja

Objavljeno: 06. 03. 2019. , Ažurirano: 29. 04. 2019.

HGK – Županijska komora Split, u suradnji s Gradom Splitom i Turističkom zajednicom grada Splita, u Rzeszówu u Poljskoj 3. svibnja organizira predstavljanje gospodarskog i turističkog potencijala Splita i Splitsko-dalmatinske županije, u sklopu tradicionalne manifestacije Paniagi Feast.

Domaćin delegacije ŽK Split Grad Rzeszów, najveći grad u jugoistočnoj Poljskoj i gospodarsko središte Potkarpatske regije, na temelju prošlogodišnjeg sporazuma o suradnji i prijateljstvu s Gradom Splitom, posvetio je ovogodišnji, 16. Paniagi Feast upravo Splitu i Hrvatskoj.

Tvrtke sudionice delegacije - Bokun d.o.o., Dalmatinski sirevi d.o.o., Pravo krivo j.d.o.o., Riba Dražin d.o.o. i Tri punta j.d.o.o., svojim će proizvodima na najbolji način predstaviti Poljacima mirise i okuse Splita i Dalmacije.

Uz bogati kulturno-zabavni program i sudjelovanje klape Šušur promovirat će se turistička ponuda Splita, a izložbom fotografija pod nazivom Hrvatska - priroda, kultura, baština prikazat će se hrvatske prirodne ljepote i bogatstvo kulturne baštine Dalmacije.

U delegaciji će, uz predstavnike tvrtki, biti predstavnici Grada Splita, Turističke zajednice grada Splita, HTZ-a u Poljskoj i HGK - Županijske komore Split.

Kontakt: ŽK Split, Odsjek za međunarodne poslove i EU, Iva Kuliš, e-adresa ikulis@hgk.hr, telefon 021/321 143.