Sjednica strukovnih grupacija energetike te obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti

Objavljeno: 13. 05. 2020.

Strukovna grupacija energetike i Strukovna grupacija obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti HGK – Županijske komore Split održat će online sjednicu u srijedu, 20. svibnja, u 11 sati.

Na sjednici će biti riječi o poslovanju u doba pandemije COVID-19 s naglaskom na sektor energetike te će se predstaviti aktualni projekti, aktivnosti i mjere Grada Splita, Splitsko-dalmatinske županije i Hrvatske gospodarske komore.

Očekivano trajanje sjednice je sat i pol. Molimo vas da svoju prisutnost na sjednici potvrdite ispunjavanjem obrasca u nastavku. Prijavljenim sudionicima poslat ćemo link za aplikaciju Microsoft Teams putem koje će se sjednica održati.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić, Odsjek za industriju i IT i Odsjek za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021 / 321-139, e-mail: apuzic@hgk.hr).