ŽK Split: Poziv na radni sastanak pred osnivanje Sekcije Zajednice za zaštitu okoliša u gospodarstvu

Objavljeno: 09. 03. 2017.

Članovi buduće Sekcije Zajednice za zaštitu okoliša u gospodarstvu Županijske komore Split održat će, prije samoga osnivanja, radni sastanak u četvrtak, 16. ožujka, u 13 sati.

Mnoge tvrtke s područja Splitsko-dalmatinske županije iskazale su interes za osnivanje Sekcije, a osnovni povod udruživanju jest zaštita zajedničkih interesa i unapređenje suradnje te rad na zajedničkim projektima, uz potporu HGK kao matične institucije.

Na sastanku će biti riječi o uslugama i projektima Hrvatske gospodarske komore, aktualnim temama iz područja zaštite okoliša te o budućim aktivnostima.

Pozivamo sve zainteresirane tvrtke da se pridruže radnom sastanku te da svojim prijedlozima pridonesu što kvalitetnijem radu buduće Sekcije.

Dolazak je potrebno potvrditi na elektroničku adresu apuzic@hgk.hr.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić iz Odsjeka za industriju i IT i Odsjeka za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021/321-139).