Osma radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža

Objavljeno: 12. 06. 2018. , Ažurirano: 13. 06. 2018.

U srijedu, 20. lipnja, u 10 sati u Županijskoj komori Split održat će se osma besplatna interaktivna radionica u sklopu programa Google Digitalna garaža, koji se provodi u partnerskoj suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Otvorenim učilištem Algebra.

Radionica je namijenjena malim i srednjim tvrtkama koje žele naučiti efikasnije koristiti Google digitalne alate te na taj način iskoristiti puni potencijal interneta u svom poslovanju.

Predviđeno je trajanje radionice 3 sata, nakon čega slijede konzultacije na primjerima sudionika (svojevrsni Q&A).

Više detalja o radionici i prijava nalaze se na poveznici PRIJAVI SE ZA RADIONICU.

Kontakt-osoba u ŽK Split je Denis Sorić, Odsjek za industriju i IT, telefon: 021/321-151.