ŽK Split na 23. Simpoziju kamenara u Pučišćima

Objavljeno: 09. 05. 2019. , Ažurirano: 09. 05. 2019.

U petak, 17. svibnja, u 17 sati i 45 minuta, Strukovna grupacija proizvodnje i prerade arhitektonsko-građevnoga kamena ŽK Split održat će svoju sjednicu u sklopu 23. Simpozija kamenara o branju, obradi, ugradbi i restauraciji kamena u Pučišćima na otoku Braču.

Hrvatska gospodarska komora dugogodišnji je pokrovitelj Simpozija kamenara, jedinog takve vrste u Hrvatskoj, koji je nezaobilazna adresa mnogih domaćih i stranih relevantnih tvrtki i institucija u industriji arhitektonsko-građevnoga kamena.

Uz predstavljanje projekata Hrvatske gospodarske komore Digitalna komora i Znakovi hrvatske kvalitete – Hrvatska kvaliteta i Izvorno hrvatsko, na sjednici će biti riječi i o aktualnostima u toj djelatnosti, s osvrtom na Pravilnik o utvrđivanju rezervi i eksploataciji mineralnih sirovina te iskustvima tvrtki u vezi s prostornim planovima, otvaranjem i proširenjem kamenoloma.

U pratećim dokumentima nalazi se poziv za sjednicu i program Simpozija.

Molimo vas da dolazak potvrdite online obrascem u nastavku.

Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić (telefon: 021/321 139; elektronička adresa: apuzic@hgk.hr).