ŽK Split: Hrvatsko-slovački gospodarski forum
Objavljeno: 13. 06. 2017.
Županijska komora Split, u suradnji s Veleposlanstvom Slovačke Republike, organizira Hrvatsko-slovački gospodarski forum koji će se održati u ŽK Split u srijedu, 21. lipnja, u 9 sati.
Preliminarnim programom Foruma predviđena su uvodna izlaganja u vidu predstavljanja gospodarstva Splitsko-dalmatinske županije i Slovačke Republike, nakon čega slijede poslovni razgovori između hrvatskih i slovačkih tvrtki. Slovačko izaslanstvo ima oko 15 tvrtki većinom iz sektora informacijskih tehnologija.
U pratećim dokumentima nalazi se poziv i prijavni obrazac.
Kontakt-osoba u ŽK Split jest Ana Marija Puzić iz Odsjeka za industriju i IT te Odsjeka za energetiku i zaštitu okoliša (tel.: 021 / 321-139).