Forum Marketing poljoprivrednih proizvoda

Objavljeno: 14. 04. 2017. , Ažurirano: 14. 04. 2017.

Hrvatska poljoprivredna agencija u suradnji s HGK – Županijskom komorom Split organizira Forum Marketing poljoprivrednih proizvoda koji će se održati u petak, 21. travnja, u 10 sati u HGK – Županijskoj komori Split na adresi Obala Ante Trumbića 4 (1. kat).

Forum je jedna od aktivnosti u sklopu projekta GRASS Croatia (Growth of Rural areas and Agriculture for Successsful Society) financiranog u sklopu programa Potpora mjerama informiranja, koje se odnose na Zajedničku poljoprivrednu politiku za 2016. godinu.

Cilj je projekta podizanje svijesti o ciljevima Zajedničke poljoprivredne politike (ZPP) Europske unije, značaju ZPP-a za održivost i razvoj ruralnih područja, poljoprivrednih gospodarstava, kvalitetu i sigurnost hrane – a time i kvalitetu života cjelokupnog stanovništva, ali i sveukupan gospodarski razvoj.

Tema Foruma više je nego zanimljiva ako slušamo izazove današnjih poljoprivrednika koji kažu kako nije problem proizvesti hranu u Hrvatskoj već hranu prodati i naplatiti po primjerenoj vrijednosti. Na jednom ćete mjestu saznati kakvi izazovi čekaju poljoprivrednika u nastojanju da postignu održivost svojih poljoprivrednih gospodarstava politikom cijena, marketingom strategije i operativnim planovima radi profitabilnosti.

Također vas pozivamo na manifestaciju Gradske farme (City Farm) koja će se održati 22. travnja u Kaštelanskoj ulici (staza prema Poljudu) u trajanju od 9 do 18 sati. Gradska farma (City Farm) je prodajno-izložbena manifestacija koju organizira Hrvatska poljoprivredna agencija, kao dio aktivnosti u sklopu provedbe EU projekta GrassCroatia, Razvoj ruralnih područja i poljoprivrede za uspješno društvo.

Više o Forumu i projektu GRASS Croatia možete pronaći na poveznici http://grasscroatia.hpa.hr/events/najava/forum-marketing-poljoprivrednih-prozvoda/.